Kezdőlap

Budapest
Jelentkezési határidő:
2018.10.30 -- 17:31 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni
A munkavégzés hely:
1188 Budapest
Alkalmazási jogviszony:
Teljes vagy rész munkaidö
Elvárt végzettség:
Középfok, Gimnázium

Alkatrész értékesítő

Autóalkatrész értékesítő munkatársat keresünk!

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat, barátságos munkakörnyezet
  • Több éves múlttal rendelkező cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Szakmai elismertség és hosszú távú munkalehetőség

Feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Vevőszolgálati és kommunikációs folyamatok biztosítása
  • Az autóalkatrész értékesítési folyamatok szakszerű működtetése
  • Raktárkészlet kezelés, raktározás

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Alkatrész ismeret
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Önállóság, kiemelkedő problémamegoldó és jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Ügyfélközpontú szemlélet, csapatszellem, módszeres, nyugodt személyiség
  • Alkatrész értékesítő munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Autószerelői és karosszéria lakatos végzettség

Munkába állás:

Azonnal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük fényképes önéletrajzát küldje el részünkre.

Elvárt gyakorlat:
3 év
Számítógép ismeret:
Gyakorlott

Gépírás ismeret:
Gyakorlott
   A hirdetés technikai adatai

   A Hirdető/cég:

   Dömeman Kft.

Kapcsolattartó:
   Kirchner Tímea
A hirdetés megjelenik:

    2018.10.30 -- 17:31 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   St. 4 hetes kedvezményes ismétlés
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS12903