A jelentkezés felfüggesztve

Földrajzi hely/megye: EU v. külföld
Munkavégzés cím: Németország
Jogviszony: Föállás

Az állásajánlat: FIZIKIAI MUNKA

    20 17.02.23 -- 14:56 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Karosszérialakatos állás Németországban.
Karosszérialakatos állás Németországban

Amit kínálunk:

  • német munkaszerződés német munkaadóval

  • biztos hosszú távú bejelentett munkalehetőség

  • díjmentes szálláshely igényes panzióban 1 ágyas szobában

  • bérezés nettó 1610 Euro/hó 35 óra/hét esetén + túlórák

Feladatok:

  • Németországi autószerelö mühelyben karosszérialakatos munkák.

Amit elvárunk:

  • megfelelő szakmai végzettség

  • legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat

  • jól képzett megbízható munkaerő

  • alapszintű német nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű szükséges.

Előnyt jelent:

fizikai terhelhetőség
megbízhatóság,rutinosság ,csapatmunka,barátságos fellépés
saját autó
Elvárt végzettség:

Alapfok.

Földrajzi hely/megye:
   EU v. külföld
A munkavégzés címe:

   Németország.

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás.

   A Hirdető/cég:

   Lendora

Érvényesség:

Cégbemutatás:

Lendora

Cégünk közel 10 éve foglalkozik Németországba munkaerő toborzással..

Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!