Földrajzi hely/megye: Pest megye
Munkavégzés cím: Kötetlen időbeosztás Szigetszentmiklós és vonzáskörzete
Jogviszony: Alkalmazotti vagy vállalkozói

    20 18.01.21 -- 20:00 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Ingatlan tanácsadó

Ügyfeleink által elismert és eredményes, családias hangulatú ingatlanirodánkba olyan ügyfélközpontú, empatikus, önmagára és munkájára igényes munkatársat keresünk,
  aki részese kíván lenni egy felkészült, precíz értékesítői csapatnak. Irodánkat azért szeretik ügyfeleink, mert munkánkat a szakszerűség, gyorsaság, költséghatékonyság jellemzi.
Mi nem ígérgetünk, őszintén állunk az emberekhez, a ránk bízott feladatokat úgy látjuk el, mintha az a saját ügyünk lenne.
Ingatlanirodánk jelmondata is tükrözi működési filozófiánkat: Együtt, az Ön otthonáért.

Amit kínálunk:

  • Kezdő munkatársaknak teljes betanítást, folyamatos szakmai támogatást

  • Ingyenes irodahasználatot, ingyenes hirdetéseket

  • Kiváló és professzionális szoftverhasználatot

  • Magas érzelmi hangoltságú csapat biztonságát

  • Magas jutalék mellett bejelentett munkaviszonyt (nem szükséges vállalkozást alapítani)

Bérezés, juttatások:

  • Nincs asztalpénz és egyéb költségek.

Feladatok:

  • Saját megbízások felvétele, kezelése

  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • Szerződések, megállapodások előkészítése

  • Az értékesítési folyamat teljes körű támogatása, figyelemmel kísérése

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet)

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

  • Pozitív beállítottság, az ingatlanközvetítői szakma tisztelete és szeretete

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

  • Csapatjátékos gondolkodás képessége

  • Úgy bánj az ügyfelekkel, ahogy Te is elvárnád, hogy bánjanak Veled

  • Saját gépjármű szükséges

És azt tudtad, hogy a Szigetingatlannál…

  • Minimális befektetéssel indíthatsz több milliós háttérrel rendelkező vállalkozást?

  • Együttműködő csapatunknak és hálózatunknak köszönhetően lesznek sikereid?

  • Szakmai iránymutatásainkat megfogadva, bevált módszerek mellett és kötetlen időbeosztásban dolgozhatsz?

  • Rövid időn belül megtanulhatod, hogyan lehetsz elismert ingatlan tanácsadó?

  • Professzionális és biztos irodai hátteret kapsz munkádhoz?

  • Ingatlanközvetítésben, vagy hitelügyintézőként szerzett tapasztalat

Munkába állás:

Megegyezés szerint

Ha nem a „húsdarálós” ingatlanirodákat keresed,
ne habozz elküldeni részünkre önéletrajzod és motivációs leveled.

Tájékozódj rólunk és referenciáinkról weboldalunkon is!

Elvárt végzettség:

Középfok.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

Földrajzi hely/megye:
   Pest megye
A munkavégzés címe:

   Kötetlen időbeosztás Szigetszentmiklós és vonzáskörzete.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Alkalmazotti vagy vállalkozói.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Szigetingatlan - Ingatlan, hitel, biztosítás

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!