Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Buda, Pest és a budai agglomeráció
Jogviszony: Teljes vagy rész munkaidö

    20 18.04.23 -- 20:48 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Ingatlanértékesítőt
keresünk

Teljes vagy rész munkaidőbe
Ingatlanértékesítőt keresünk Buda,
Pest V. kerület és a budai agglomeráció területére.

Amit kínálunk:

  • jelentős ingatlan adatbázis, kiemelt saját ügyfelekkel

  • kiváló szakértő értékesítői csapat (jogászok, építészek, gépészmérnökök stb.)

  • szakmai segítség, folyamatos oktatás (18 év tudása, tapasztalata)

  • kitűnő, családias munkahelyi légkör, 6 saját iroda

Bérezés, juttatások:

Kiemelten magas vállalkozói szintű, teljesítmény szerinti jövedelem.

Feladatok:

  • ingatlanok  felkutatása, felvétele, bemutatása

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • ingatlanok értékesítése

Amit elvárunk:

  • kitűnő kommunikációs képesség

  • kitartó, következetes, tisztességes munkavégzés

  • sikerorientált gondolkodás, optimizmus

  • ügyfelek tisztelete, tisztességes kiszolgálása

  • csapatmunka

Olyan kollégát keresünk, aki szívesen, örömmel dolgozik,

aki csapatjátékos, aki képes önálló munkára.

•  diploma •  nyelvtudás •  értékesítői területen tapasztalat (ingatlanos OKJ)

•  fényképes önéletrajz elküldése

Munkába állás:

•  azonnal

Elvárt végzettség:

Középfok.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

A munkavégzés címe:

   Buda, Pest és a budai agglomeráció.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Teljes vagy rész munkaidö.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    City Cartel Buda

    Csatlakozz a City Cartel
    sikeres budai csapatához!

    Mindegy, hogy mi az eredeti szakmád (dolgozik nálunk tanár, jogász, építész, divattervező, könyvelő, pincér, biztosítós, biztonsági és egészségügyi szakember stb.), legfontosabb a tisztességes, korrekt ügyfélkiszolgálás.
    11 éve dolgozunk sikeresen az ingatlanpiacon, ennek köszönhetően számtalan régi és a régiek által ajánlott új vevőnk van. Ahhoz, hogy az igényeiket ki tudjuk elégíteni, még szükségünk van kiemelkedő, elit csapatunkban dolgozni tudó, új kollégákra. Ha az alábbi feltételeknek megfelelsz, várunk szeretettel!

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!