Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Bp., Nyugati tér
Jogviszony: Föállás

Az állásajánlat:

    20 18.06.20 -- 17:11 - óráig lehet jelentkezni

Mérlegképes könyvelő
Külföldi tulajdonú, stabil, céges ügyfeleknek nyújtott
lízing konstrukciókkal foglalkozó Megbízónk számára
Könyvelő munkatársat keresünk

Amit kínálunk:

Amit Megbízónk kínál:

  • Határozott idejű munkaszerződés 2019.szept. 30-ig

  • versenyképes havi juttatás, 13. havi fizetés, cafeteria

  • jó hangulatú, együttmuködő csapat

  • színvonalas munkakörnyezet

  • jó megközelíthetoség (Bp., Nyugati tér)

Feladatok:

Fobb feladatok:

  • bankkivonatok könyvelése

  • lízing tranzakciók könyvelése

  • engedményezések, árfolyam eredmények könyvelése

  • szállítói és vevoi folyószámla egyeztetés

  • könyvviteli záráshoz szükséges kimutatások, dokumentációk készítése

  • kapcsolattartás, együttműködés társosztályokkal, ügyfelekkel

Amit elvárunk:

  • mérlegképes könyvelői szakképesítés

  • multinacionális környezetben szerezett min. 2-3 éves szakmai tapasztalat

  • magabiztos számítógépes ismeret, főként Excelben

  • megbízhatóság

  • nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés

  • munkájára és környezete iránti igényesség

  • lelkes és elkötelezett hozzáállás

  • együttműködő, csapatjátékos hozzáállás

Előnyt jelent:

  • felsofokú gazdasági végzettség

  • 2-3 év lízing területén szerzett tapasztalat

  • aktív, kommunikációképes német nyelvtudás

önéletrajzzal,
bérigény megjelölésével.

Elvárt végzettség:

Középfok.

A munkavégzés címe:

   Bp., Nyugati tér.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Föállás.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    S&K Kft.

    Munkaerős toborzás-kiválasztás, személyzeti tanácsadás.
    Az S&K Human-Logistics Kft-t azzal a céllal alapítottuk, hogy a Magyarországon működő kis és középvállalkozások létező vagy épp nem létező HR funkcióit segítsük, munkaerő kiválasztási igényeiket kielégítsük. Úgy gondoljuk, hogy minden üzleti tevékenység alapvető eleme a megfelelő emberi erőforrás. Ennek kiválasztásában nyújtunk segítséget ügyfeleinknek, hogy szervezetük elérje céljait és értékes munkatársakkal még hatékonyabban működjön.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!