Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Budapest belső részei
Jogviszony: Megbízási

Az állásajánlat:

    20 18.07.25 -- 17:32 - óráig lehet jelentkezni

Ingatlan szaktanácsadó
Meglévő ügyfélkörünk kiszolgálása

Amit kínálunk:

Tanácsadó pozícióba keresünk proaktív és fejlődőképes munkatársat piacvezető ingatlan hálózat, kiemelt területen működő irodájába.

Jelentkezz, ha

+profitálnál egy dübörgő piac lehetőségeiből,

+kiérlelt, bevált üzleti folyamatokra építenél,

+legális, átlag feletti, progresszív jövedelemre vágysz,

Mi hiszünk abban, hogy egy támogató, sokszínű csapat több, mint a a tagok összessége, ezért aktivitásod fokozottan megtérül sorainkban.

+ha fontos, hogy feladataidat csak racionális mértékű adminisztráció terhelje,

+már a kezdetektől kiaknáznál egy országos adatbázist (ingatlanok, vevők),

+hiszel az együttműködés értékteremtő erejében,

+fontosnak tartod, hogy ötleteidre, véleményedre legyen fogadókészség

+sikereid gyümölcsét haladéktalanul learatnád.

Alapkövetelmény: érettségi és tiszta erkölcsi bizonyítvány. Nyelvtudás határozottan előny, de nem feltétel.

Küldd önéletrajzod és motivációs leveled.

Feladatok:

Meglévő ügyfeleink kiszolgálása és új lehetőségek felkutatása.

Előnyt jelent:

Meglévő szakmai tapasztalat

Munkába állás:

Alapképzést követően.

2018 július 25-ig bezárólag

Elvárt végzettség:

Középfok.

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(b) idegennyelv tudás elöny

Számítógép ismeret:

Alapfok.

A munkavégzés címe:

   Budapest belső részei.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Megbízási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Prémium Ingatlanközvetítő Kft.

    Két irodánk van az egyik a 1054 Bp Zoltán utca 11-ben
    a masik a 1012 Csalogányutca 26 -ban

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!