kattints ide

vagy
Érdeklődöm a hirdetőtől

Földrajzi hely/megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkavégzés cím: Szolnok, Szajol, Törökszentmiklós
Jogviszony: Alkalmazotti

Az állásajánlat: FIZIKIAI MUNKA

    20 18.12.20 -- 19:34 - óráig lehet jelentkezni

Értékesítési munkatárs.
Élelmiszeripari vegyeskereskedéssel foglalkozó
cég értékesítési munkatársat keres
szolnoki töltőállomásokra.

Amit kínálunk:

* biztonságos, modern felszereléssel rendelkező munkakörnyezet

* ingyenes továbbképzések online rendszerben

* kedvezményes vásárlási lehetőség

* negyedéves pénzjutalom, incentíve utak

* értékesítési bónusz teljesítmény alapján

Bérezés, juttatások:

* fix, bejelentett bér

* alkalmazotti jogviszony

* dolgozói kedvezmények

* teljesítménymérés és teljesítés alapján egyéb juttatások

Feladatok:

* értékesítés meghatározott termékkörök alapján

* vásárlói igények kiszolgálása, kapcsolattartás

* munkakörnyezet koordinálása meghatározott szempontok alapján

* kapcsolattartás a beszállítókkal

* raktározás koordinálása

Amit elvárunk:

* kereskedelmi, értékesítési szemléletmód

* nagyfokú önállóság a betanulás után

* nyitottság a tanulásra, folyamatok elsajátítására

* döntési helyzetek proaktív megoldása

* feladatra történő koncentrálás képessége

* jó szóbeli kommunikáció

* informatikai alapismeretek

* érettségi

* büntetlen előélet

- értékesítési tapasztalat (kereskedelmi, banki - vagy biztosítási területen)

- pályakezdő státusz

- regisztrált munkanélküli státusz

Munkába állás:

egyeztetés, megbeszélés szerint

Egyéb közlendő:

Az interjú és a kiválasztás szóbeli elbeszélgetés alapján,
személyesen történik.
Megfelelőség esetén azonnal egyeztetjük a kezdést, az első napot.

A jelentkezés fényképes önéletrajzzal történik,
melyben elvárjuk az alapvető információk szerepeltetését.

Határidő: 2018.12.20. 19:30 h
Elvárt végzettség:

Középfok, Gimnázium.

Földrajzi hely/megye:
   Jász-Nagykun-Szolnok megye
A munkavégzés címe:

   Szolnok, Szajol, Törökszentmiklós.

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti.

   A Hirdető/cég:

   Pénzügyi és Biztosítási szolgáltatások közvetítése

Érvényesség:

Az Evailnes-Csepi Bt. 2005. 09.19-én alakult, idén ünnepeljük 13. születésnapunkat. Fő tevékenységünk az élelmiszer jellegű bolti vegyes kiskereskedelem.

2014-ben csatlakoztunk a pénzügyi és biztosítási területhez. Partnerünk egy stabil, nemzetközileg elismert, A++ minősítésű kompozit biztosítótársaság.

Termékek széles palettája áll rendelkezésünkre, partnerként együttműködés történik a Budapest Bankkal és a Lakástakarékpénztárral. Folyamatosan új és innovatív termékek kerülnek kifejlesztésre, melyek személyre szabottabbak és versenyképesek.

Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!