Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Fö vagy mellékfoglalkozás

    20 19.02.23 -- 18:22 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Vezető szeretnél lenni, segítek megvalósítani!
Nyitott kapukat döngetsz ha minden vágyad egy vezetői pozíció.
Csak a hozzá állásodon áll,
hogy pár hónap alatt megvalósítod-e vagy sem.
Cégünk lehetőséget ad neked szolgáltatói területen,
ha minimum érettségizett álláskereső vagy.

Amit kínálunk:

  1. Új szakmákat tanulhatsz rövid idő alatt.

  2. Ingyenes, magas szintű képzéseken vehetsz részt.

  3. Igényes belvárosi irodában dolgozhatsz.

  4. Mentor mellett kezdheted a pályafutásodat.

  5. 1 éves támogatási rendszerben vehetsz rész.

  6. Mindent biztosítunk a munkavégzéshez.

  7. Céges telefoncsomag, ingyenes telefonálás.

  8. Munkaversenyek, anyagi motivációk, utazások.

  9. Kiemelkedő jövedelem.

Feladatok:

  • önképzés

  • akciók hirdetése, reklámozás

  • tárgyalási időpontok szervezése

  • igényfelmérés

  • megoldási javaslatok kidolgozása

  • árajánlatok készítése

  • szerződés kötés, szerződés kezelés

  • toborzás

  • beillesztés

  • oktatás

  • adminisztráció

Amit elvárunk:

  1. Határozott fellépés fontos.

  2. Üzleties öltözködés elvárt.

  3. Kiváló kommunikáció szükséges.

  4. Pedagógiai hajlam elengedhetetlen.

  5. Empátia készség előny.

  6. Pontosság mindenek előtt!

  7. Megbízhatóság elvárt.

Előnyt jelent:

diploma

minimum érettségi, kiváló kommunikációs készség

részletes önéletrajz

Elvárt végzettség:

Középfok.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Fö vagy mellékfoglalkozás.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Nogea Kft.

    Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és a Budapest Bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel, egészségügyi szolgáltatások közvetítésével, valamit beléptünk az értékpapír piacra is. Igényektől függően több lábon lehet állni, több területen lehet dolgozni, így sokkal magasabb jövedelemre lehet szert tenni.

    Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
    Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!