Kezdőlap

kattints ide

Földrajzi hely/megye:  Budapest

Alkalmazási jogviszony: Föállás

Jelentkezési határidő:
2018.06.22 -- 11:21 -óráig

Analitikai csoportjába felsőfokú végzettségű munkatársat keres.

Analitikus

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő,
  • cafeteria,
  • dinamikus fiatalos csapat,
  • fejlődési lehetőség,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • fix. hosszú távú munkaviszony,
  • határozatlan idejű munkaszerződés.

Feladatok:

  • gyógyszeralapanyagok és készítmények műszeres analitikai mérésének rutinszerű elvégzése az érvényben lévő gyógyszerkönyvek és analitikai előíratok szerint;
  • gyógyszerkönyvek követése;
  • szabályozási dokumentumok készítése.

  • vegyész, vegyészmérnök, élelmiszermérnök, gyógyszerész vagy műszeres analitikus végzettség;
  • műszeres analitikai vagy kromatográfiás tapasztalat;
  • középfokú angol nyelvismeret;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • 1-2 év gyógyszeripari tapasztalat;
  • kromatográfiás gyakorlat

Munkába állás:

azonnal betölthető

fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel, motivációs levéllel

vagy
Kérdezzen a hirdetőtől!:
 ha érdekli az állás, de további fontos kérdése van

Elvárt végzettség:

   Felsőfok

   A hirdetés technikai adatai

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás

   A Hirdető/cég:

   GYEL Kft.

Kapcsolattartó:
   Kovácsné Vető Klára
A hirdetés megjelenik:

    2018.06.22 -- 11:21 - óráig

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS12607