Kezdőlap

Budapest
Jelentkezni:20 19.01.30 -- 12:26 -óráig lehet
  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni
A munkavégzés:
XVIII. kerület
Alkalmazási jogviszony:
Alkalmazotti
Az állásajánlat:
FIZIKAI MUNKA
Elvárt végzettség:
Középfok

AUTÓALKATRÉSZ-BOLTI MUNKATÁRS

Új év, új lehetőségek!
Ha szereted az autókat, ismered az alkatrészeket,
szeretnéd az ismereteidet és a tapasztalataidat hasznosítani,
akkor nálunk a helyed!

Amit kínálunk:

XVIII. kerületi, VW cégcsoport autóival foglalkozó autóalkatrész szaküzletbe
keresünk értékesítő és raktáros kollégákat!

  • fix munkaidő (hétfőtől péntekig 8:00 - 17:00, a hétvége szabad)
  • bejelentett jogviszony
  • az ágazati átlag feletti jövedelem
  • jelenléti bónusz

Munkába állás:

Munkakör betölthető: a kiválasztást követően azonnal

Csatolva megküldött fényképes szakmai önéletrajzzal, bizonyítványmásolattal.
folyamatosan, a hirdetés megjelenésének idejéig.

Elvárt végzettség:

    Középfok

Elvárt gyakorlat:

   1 év

Számítógép ismeret:

   Gyakorlott

   A Hirdető/cég:

   VW - Audi Bontó

Kapcsolattartó:
   Kovács Róbert
A hirdetés megjelenik:

    2019.01.30 -- 12:26 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés típusa:
A hirdetés időtartam:
   Fizikaimunka hirdetés 4 hetes
Referencia szám::

   FSS13010