Kezdőlap

Budapest
Jelentkezési határidő:
2018.09.24 -- 07:08 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni
A munkavégzés hely:
Budapest 1-2-12. és 5-6-7. kerületei leginkább.
Alkalmazási jogviszony:
Megbízási
Elvárt végzettség:
Középfok

Ingatlan értékesítő

Pesti és budai irodáinkba keresünk új kollégákat a meglévő eladó és vevő ügyfélkörünk kiszolgálására. Fiatalos, modern gondolkodású csapat vagyunk, így örülünk ha te is a minőségi, de hatékony munkavégzést részesíted előnybe.

Amit kínálunk:

Minden szükséges eszközzel felszerelt irodáinkban kényelmesen dolgozhatsz
amikor épp nem otthonról tennéd ezt.

Folyamatos képzéseinken könnyen gyorsan meg tudod tanulni az alapokat
így akár már az első hónapban is komoly sikereket tudhatsz felmutatni.

Telefonflottánkba egymással ingyen beszélünk, de az ügyfeleinket
és a barátainkat is nagyon kedvező feltételekkel tudjuk felhívni.

Rugalmas munkaidőnknek köszönhetően, nagyfokú szabadságunk van
a napi nyolc órás munkaidőnk beosztásában.

Bérezés, juttatások:

Teljesítmény alapú, inspiráló, felső határ nélküli.
Nálunk tényleg tőled függ a jövedelmed!

Egy-egy sikerre itt lehet megkeresni az egyik legmagasabb jutalékot!

Feladatok:

Fontosabb feladatok:

  • telefonon beszélni az ügyfeleinkkel (lakás tulajdonosok, vevők), igényeik felmérése
  • számítógépen kereséseket futtatni és a megfelelő lehetőségeket megtalálni, biztosítani
  • ingatlan bemutatásokat leszervezni, elkísérni őket

Amit elvárunk:

Legyél EMBER!

Legyél etikus, vállald magadat!

Szeress emberekkel foglalkozni, segíteni nekik!

Tud, hogy itt csak napi 8 órás munkával lehet pénzt keresni.

Akarj sok pénzt keresni és ezért hajlandó legyél dolgozni is!

  • Középfokú végzettség.
  • Nyitott érdeklődő személyiség.
  • Nem halogató típusú személyiség.

Előnyt jelent:

  • Idegen nyelvek ismerete.
  • Sikeres szakmai tapasztalat
    (ha netán máshol nem voltál sikeres nem jelenti azt,
    hogy a módszereinkkel nálunk nem lehetsz az!)

Munkába állás:

Alapképzést követően azonnal.

Önéletrajz vagy motivációs levél megküldésével.
Minél előbb, mert az versenyelőnyt jelent a később kezdőkkel szemben!

Elvárt végzettség:

   Középfok

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Számítógép ismeret:
Alapfok

   A hirdetés technikai adatai

Alkalmazási jogviszony:
   Megbízási

   A Hirdető/cég:

   Prémium Ingatlanközvetítő Kft.

Kapcsolattartó:
   Horváth Zoltán
A hirdetés megjelenik:

    2018.09.24 -- 07:08 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   PRÉMIUM GARANCIÁLIS hosszabbítás
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS12810