Kezdőlap

Földrajzi hely/megye:  Pest megye
A munkavégzés hely: Budaörs
Alkalmazási jogviszony: Alkalmazotti vagy vállalkozói

Jelentkezési határidő:
2018.02.15 -- 14:03 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni

Ingatlan tanácsadó

Budaörsi ingatlanirodánk, Ingatlan tanácsadói munkakörbe keresi új kollégáját

Cégünkhöz agilis, lelkes, lendületes munkatársat keresünk, aki szakértő a kapcsolatteremtésben, magabiztos és rendelkezik értékesítési tapasztalatokkal, képes a folyamatos, magas színvonalú önálló munkavégzésre.

Amit kínálunk:

  • Megfelelő szakmai képzést a sikeres induláshoz;
  • Versenyképes jutalékot, ami a befektetett munkával és energiával arányos;
  • Karrier lehetőséget;
  • Rendszeres továbbképzéseket;
  • Szakmai fejlődési- és előre lépési lehetőséget;
  • Az ingatlanértékesítésben már bevált informatikai rendszert;
  • Piacképes ingatlan adatbázist;
  • Kellemes irodai környezetet;
  • Együttműködő, segítő csapatot;
  • Jutalék + Hitelközvetítési díjazás

Feladatok:

  • Eladók igényeinek felmérése, kiszolgálása területi korlátok nélkül.
  • Vevők szükségleteinek felmérése, kiszolgálása.
  • Ingatlanok felvétele, bemutatása, tárgyalások segítése.
  • Ajánlatok közvetítése, kapcsolattartás az ügyfelekkel.
  • Összehangolt együttműködés irodán belüli és kívüli kollégákkal.

Amit elvárunk:

  • Kiemelkedően jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Szorgalom
  • Pozitív jövőkép
  • Városismeret

Előnyt jelent:

Idegen nyelv tudása

Munkába állás:

Azonnal munkába állhat.

Elvárt végzettség:

   Középfok, Gimnázium

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

   A hirdetés technikai adatai
Földrajzi hely/megye:
   Pest megye
A munkavégzés címe:

   Budaörs

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti vagy vállalkozói

   A Hirdető/cég:

   NOOK Kft.

Kapcsolattartó:
   Henk Ildikó
A hirdetés megjelenik:

    2018.02.15 -- 14:03 - óráig A megjelenés felfüggesztve