Kezdőlap

Földrajzi hely/megye:  Budapest
A munkavégzés hely: Budapest, V. kerület
Alkalmazási jogviszony: Vállalkozási

Jelentkezési határidő:
2018.04.02 -- 15:20 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni

Ingatlanközvetítő

INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐKET
keresünk
Budapest V. ker. Királyi Pál utcai irodánkba
KEZDŐ TÁMOGATÁS + JUTALÉK

Amit kínálunk:

SEGÍTSÉGET NYÚJTUNK:

  • A szakma megismerésében és elsajátításában
  • Kezdeti időszakban teljesítmény arányos alapjuttatás + piaci átlagon felüli jutalékkal
  • Alap kereseti lehetőséggel
  • Folyamatos és magas szintű képzési rendszerrel
  • Karrierépítésben

Bérezés, juttatások:

  • kezdeti időszakban teljesítmény arányos támogatás + jutalék
  • jutalékos rendszer,
  • állandó alap kereseti lehetőség

Feladatok:

  • Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • Piaci ingatlanok, a bankcsoport saját portfoliójának, és más bankok ingatlanállományának            értékesítése·Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Pénzügyi termékek értékesítésének lehetősége
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
  • Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
  • Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Amit elvárunk:

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Ingatlanközvetítői, és vagy értékesítési tapasztalat
  • Ingatlanközvetítői OKJ vizsg
  • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Nyelvtudás

Fényképes önéletrajzzal

Elvárt végzettség:

   Középfok, Gimnázium

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

   A hirdetés technikai adatai
A munkavégzés címe:

   Budapest, V. kerület

Alkalmazási jogviszony:
   Vállalkozási

   A Hirdető/cég:

   Property Sales Management Kft

Kapcsolattartó:
   Travnik Zsolt
A hirdetés megjelenik:

    2018.04.02 -- 15:20 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 4 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS12296