Kezdőlap

Budapest
Jelentkezési határidő:
2018.06.20 -- 12:49 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni
A munkavégzés hely:
1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 40.
Alkalmazási jogviszony:
Föállás
Elvárt végzettség:
Felsőfok, Jogi

Jogi előadó
Pedagógus szakmai érdekképviseletet támogató köztestület
keresi agilis, elhivatott munkatársát.

Amit kínálunk:

  • céges telefon,
  • céges laptop,
  • könnyű megközelíthetőség,
  • nyugodt környezet

Bérezés, juttatások:

  • Bruttó 270.000 Ft

Feladatok:

  • Szerzodések készítése.
  • Jogszabálytervezetek véleményezése. A Köztestület képviselete jogi ügyekben.
  • Országos Küldöttgyulések, elnökségi ülések megszervezése.
  • Jegyzőkönyvvezetés.
  • Választási eljárásokban való segítségnyújtás.
  • Honlapkezelés.
  • Együttmuködik a Területi Elnökségekkel,
    segíti az Országos Elnökség, a bizottságok, és a tagozatok munkáját.

Amit elvárunk:

  • magyar állampolgárságbüntetlen eloélet
  • cselekvoképesség
  • jogi szakképzettség
  • kiváló kommunikációs készség,
  • pontosság,
  • terhelhetoség,
  • megbízhatóság,
  • csapatmunkára való alkalmasság

  • fényképes, részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatai
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagában szereplő
    személyes adatainak kezeléséhez hozzájárul a pályázati eljárásban résztvevők számára

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • egyetem/jogi diploma

Munkába állás:

2018. július 1.

Egyéb közlendő:

A pályázat benyújtásának módja:
Postai úton a Nemzeti Pedagógus Kar címére történő megküldésével (1087 Budapest, Könyves Kálmán körút 40.).
Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: jogi előadó.
Elektronikus úton Szeleczki János főtitkár részére a megnyitható jelentkezési lapon keresztül.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:
A formai és tartalmi követelményeknek megfelelő pályázatok közül
előzetes szűrés alapján kerülnek behívásra a jelöltek a személyes elbeszélgetésre.
A munkakör 3 hónap próbaidő kikötésével tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. június 12.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt
Szeleczki János főtitkár nyújt.

Telefonon történő jelentkezésnél feltétlen
hivatkozzon az A-Z firstlady.hu Állásportálra!
Telefon: +36-30/319-8858

   A hirdetés technikai adatai

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás

   A Hirdető/cég:

   NPK

Kapcsolattartó:
   Szeleczki János
A hirdetés megjelenik:

    2018.06.20 -- 12:49 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS12589