Kezdőlap

Budapest
Jelentkezési határidő:
2018.06.20 -- 17:11 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni
A munkavégzés hely:
Bp., Nyugati tér
Alkalmazási jogviszony:
Föállás
Elvárt végzettség:
Középfok

Mérlegképes könyvelő

Külföldi tulajdonú, stabil, céges ügyfeleknek nyújtott
lízing konstrukciókkal foglalkozó Megbízónk számára
Könyvelő munkatársat keresünk

Amit kínálunk:

Amit Megbízónk kínál:

  • Határozott idejű munkaszerződés 2019.szept. 30-ig
  • versenyképes havi juttatás, 13. havi fizetés, cafeteria
  • jó hangulatú, együttmuködő csapat
  • színvonalas munkakörnyezet
  • jó megközelíthetoség (Bp., Nyugati tér)

Feladatok:

Fobb feladatok:

  • bankkivonatok könyvelése
  • lízing tranzakciók könyvelése
  • engedményezések, árfolyam eredmények könyvelése
  • szállítói és vevoi folyószámla egyeztetés
  • könyvviteli záráshoz szükséges kimutatások, dokumentációk készítése
  • kapcsolattartás, együttműködés társosztályokkal, ügyfelekkel

Amit elvárunk:

  • mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • multinacionális környezetben szerezett min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • magabiztos számítógépes ismeret, főként Excelben
  • megbízhatóság
  • nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés
  • munkájára és környezete iránti igényesség
  • lelkes és elkötelezett hozzáállás
  • együttműködő, csapatjátékos hozzáállás

Előnyt jelent:

  • felsofokú gazdasági végzettség
  • 2-3 év lízing területén szerzett tapasztalat
  • aktív, kommunikációképes német nyelvtudás

önéletrajzzal,
bérigény megjelölésével.

Elvárt végzettség:

   Középfok

   A hirdetés technikai adatai

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás

   A Hirdető/cég:

   S&K Kft.

Kapcsolattartó:
   Schindler Ágota
A hirdetés megjelenik:

    2018.06.20 -- 17:11 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS12596