Kezdőlap

Földrajzi hely/megye:  Budapest
A munkavégzés hely: XIV. kerület
Alkalmazási jogviszony: Alkalmazotti

Jelentkezési határidő:
2018.02.16 -- 07:52 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni

munkatársat keres

Minőségbiztosító

munkakörbe

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkarend,
  • cafeteria,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • biztos, hosszú távú munkahely

Bérezés, juttatások:

  • megállapodás szerint

Feladatok:

  • részvétel a laboratórium minőségügyi rendszerének fenntartásában és fejlesztésében
    (eltérések, változások, intézkedések követése, oktatás, beszállítók minősítése,
    belső külső auditokon és azok előkészítésében való részvétel)

  • minőségügyi dokumentáció készítése, ellenőrzése és felülvizsgálata
    (szabványműveleti előírások, trendek, jelentések)

  • szakmai dokumentáció minőségbiztosítása

  • kapcsolattartás a szakmai egységekkel

Amit elvárunk:

  • szakirányú egyetemi végzettség
    (biológus, biomérnök, gyógyszerész, agrármérnök,
    orvos diagnosztikai laboratóriumi analitikus)

  • középfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • pontos, precíz munkavégzés

  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • az MSZ EN ISO/IEC 17025 szabvány és/vagy
    a GMP területén szerzett tapasztalat

- fényképes önéletrajzzal,
- fizetési igény megjelöléssel,
- motivációs levéllel.

Elvárt végzettség:

   Felsőfok

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

Angol

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

   A hirdetés technikai adatai
A munkavégzés címe:

   XIV. kerület

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti

   A Hirdető/cég:

   GYEL Kft.

Kapcsolattartó:
   Kovácsné Vető Klára
A hirdetés megjelenik:

    2018.02.16 -- 07:52 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS12233