Kezdőlap

Földrajzi hely/megye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye
Jelentkezési határidő:
2018.10.23 -- 05:49 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni
A munkavégzés hely:
Mezőtúr
Alkalmazási jogviszony:
Vállalkozási
Elvárt végzettség:
Középfok, Gimnázium

Pénzügyi tanácsadó Mezőtúr

Az AEGON Magyarország Biztosítótársaság mezőtúri rodájába
egy jó hangulatú,szervezetten működő csoportba keres

PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ munkatársat.

(Pályakezdőket is betanítunk)

Amit kínálunk:

Egy olyan szakmát tanítunk meg Neked,ahol

  • teljesül,hogy végre ha többet dolgozol,több pénzt kapsz
  • 1 éves támogatási programmal ,ingyenes képzéssel segítjük a beilleszkedésedet,
  • ha jól dolgozol,nemcsak sok pénzt keresel,hanem 1-2 éven belül vezetővé válhatsz
  • folyamatos szakmai fejlődésedet ingyenes képzés és profi mentori támogatásbiztosítja
  • munkaversenyekkel,akciókkal folyamatosan ösztönzünk a jobb teljesítményre

Bérezés, juttatások:

  • az első évben garantált 150 000 Ft jutalék havonta-ennél csak többet kereshetsz
  • teljesítményarányos jövedelem
  • ingyenes képzés
  • munkaversenyek,akciók
  • incentive utak
  • belvárosi szép iroda

Feladatok:

  • Fő feladatod lesz pénzügyi szolgáltatások értékesítése és tanácsadás lakossági és vállalkozói szegmens részére.
  • Kulcsszereped lesz az ügyfelekkel való kapcsolattartásban, ügyfeleink igényeinek felmérésében, és testre szabott pénzügyi tervek kialakításában.
  • Számítunk Rád új értékesítési csatornák felkutatásában és az ügyfélkör bővítésében.
  • Ezenkívül az oktatásokon, tréningeken való rendszeres részvétel is a munkád része lesz.

Amit elvárunk:

  • Teremts könnyen  kapcsolatot másokkal és kommunikálj  jól
  • Személyiséged legyen dinamikus, agilis és talpraesett
  • Legyél képes  gyorsan döntést hozni és  találd fel magad bármilyen helyzetben,
  • Higgy a csapatmunka erejében,
  • Megjelenésed legyen modern,üzleties
  • Kezeled jól  a számítógépet

  • Érettségi bizonyítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

  • Biztosítási vagy pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Ügyfélkezelésben, ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Munkába állás:

Megegyezés után azonnal

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

   A hirdetés technikai adatai
A munkavégzés címe:

   Mezőtúr

   A Hirdető/cég:

   Menedzser Ház Kft

Kapcsolattartó:
   Gál Mária
A hirdetés megjelenik:

    2018.10.23 -- 05:49 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 4 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS12875