Kezdőlap

Budapest
Jelentkezés hat.i.:  20 19.04.26 -- 11:16 -óráig
  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni
Alkalmazási jogviszony:
Föállás
Elvárt végzettség:
Középfok

Szerviztechnikus

Szerviztechnikus kollégánkat keressük.
Faipari gépek beüzemelése, és karbantartása
a fő feladat országosan.

Amit kínálunk:

  • Stabil hosszú távú munkahely egy nagy múltú magyar vállalkozásnál
  • Kimagasló jövedelem és bérezési csomag
  • Három hónapos betanítás teljes fizetés mellett
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Rendszeres belföldi és külföldi szakmai tréningek
  • Céges autó magánhasználattal
  • Laptop, mobiltelefon
  • Hétköznapi munkavégzés
  • Túlóra mentes munkabeosztás
  • Barátságos, segítőkész, korrekt csapat
  • Hivatalos munkaviszony, teljes munkabér bruttósított
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Feladatok:

  • Fa és bútoripari gépek telepítése az egész ország területén
  • Garanciális és garancián túli javítások
  • az elvégzett munkák laptopon, számítógépen történő adminisztrálása

Amit elvárunk:

  • Mechanikai és elektromos ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat
  • Szerviz munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

  • Önéletrajz,
  • motivációs levél és bérigény elküldése

  • Bármely (fa, fém, műanyag) vagy egyéb ipari gépek telepítésében, javításában való jártasság (az egyéb iparágban tevékenykedő új kollégákat betanítjuk!)
  • NC, CNC területen szerzett tapasztalat
  • Hidraulikai és pneumatikai ismeretek
  • Angol nyelv ismerete

Munkába állás:

Azonnal

Jelentkezni a jelentkezési lap megnyitása után lehet.

Elvárt végzettség:

   Középfok

Elvárt gyakorlat:
1 év
   A hirdetés technikai adatai

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás

   A Hirdető/cég:

   Paliszander Kft

Kapcsolattartó:
   Bodnár Zsuzsanna
A hirdetés megjelenik:

    2019.04.26 -- 11:16 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 4 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS13480