Kezdőlap

Budapest
  Jelentkezési határidő:
  2018.10.15 -- 09:22 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni
A munkavégzés:
Belváros, Káposztásmegyer, Reptér
Alkalmazási jogviszony:
Alkalmazotti
Az állásajánlat:
FIZIKAI MUNKA
Elvárt végzettség:
Alapfok, Szakképesítés nélkül is. Bármilyen tapasztalattal

SZOBA TAKARÍTÓ ÜGYELETES TAKARÍTÓ MOSODAI DOLGOZÓ

Szállodai munkára keresünk takarító hölgyeket urakat.

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely,
  • 8 órás bejelentés,
  • fizetett ünnepek,
  • családi adókedvezmény.

Feladatok:

  • Szállodai szobák vagy közös területek takarítása, vagy mosodai munka.

   A Hirdető/cég:

   Benusz KFT

Kapcsolattartó:
   Tomori Tamás
A hirdetés megjelenik:

    2018.10.15 -- 09:22 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés típusa:
A hirdetés időtartam:
   Fizikaimunka hirdetés 4 hetes
Referencia szám::

   FSS12821