Kezdőlap

Földrajzi hely/megye:

Belföld
Jelentkezési határidő:
2018.06.20 -- 11:11 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni
Alkalmazási jogviszony:
Otthon végezhetö munka
Elvárt végzettség:
Alapfok

Törzsvásárlói csoport szervező

Otthoni, kötetlen munkavégzésre keresünk hölgyeket, urakat, törzsvásárlói kör bővítését célzó online hirdetési munkára (értékesíteni nem kell! de lehetőségként ez is megvan pluszban). A cég profilja: napi használatú kozmetikumok, tisztítószerek, babaápolási cikkek (sok éves múlttal rendelkező Farmasi cég)

Amit kínálunk:

  • Könnyen megtanulható munkafolyamat
  • Rövid idő alatt magas kereseti lehetőség
  • Többféle teljesítmény bónusz
  • Kész anyagok a hirdetési munkához
  • Előrelépési lehetőség
  • Segítő háttértámogatás
  • Színes nyomtatott katalógus

Bérezés, juttatások:

  • Teljesítményarányos jutalék
  • 23% jutalék értékesítés után (értékesíteni nem kötelező)
  • törzsvásárlói csoport építési bónusz: minden 5 új törzsvásárló után 19 200 Ft
  • egyszeri szintlépési bónuszok
  • sok-sok kedvezmény
  • könnyen tervezhető, kiszámítható jutalékok

Feladatok:

  • (kész) hirdetések feladása különböző hirdető felületeken
  • kapcsolatfelvétel az érdeklődővel (email vagy telefon vagy Skype vagy Facebook vagy személyesen)
  • (kész) bővebb tájékoztató anyag átadása
  • az érdeklődő engedélyével hozzáadása a központi tájékoztató Facebook csoporthoz (itt naprakész információkat kap)
  • az érdeklődő segítése a regisztrációban
  • regisztráltak segítése a kezdésnél (ha szükséges - mit hol talál a csoportban)

Olyan munkatársakat keresünk, akik meg tudják fogalmazni a rövid illetve hosszú távú (anyagi) céljaikat, ehhez hajlandóak terveket hozzárendelni, részcélokat kitűzni, és a tervnek megfelelően kitartóan dolgozni.

  • számítógép, internet legalább felhasználói szintű ismerete
  • jó helyesírás
  • írásbeli vagy szóbeli kommunikációs készség
  • saját vásárlás átállítása a cég termékeire (havi 25 pont értékben, ez kb. 11-12 000 Ft. Tehát nem kell eladni másoknak, csak a saját egyébként is meglévő havi vásárlást máshonnan - a saját webshop felületről - beszerezni, katalógusárhoz képest 23% kedvezménnyel. Ez fontos a terméktapasztalatok miatt is.)

  • Hasonló területen végzett korábbi/jelenlegi munka (Avon, Oriflame, stb.)
  • Értékesítői tapasztalat

Munkába állás:

Azonnal.

Egyéb közlendő:

A jelentkezők emailben kapnak egy részletes írott tájékoztatót, kérdések megbeszélésére Facebook kapcsolatfelvétel során vagy emailben van lehetőség.

Elvárt végzettség:

   Alapfok

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

   A hirdetés technikai adatai
Földrajzi hely/megye:
   Belföld

   A Hirdető/cég:

   Magyar cég

Kapcsolattartó:
   Györfiné Szabó Orsolya
A hirdetés megjelenik:

    2018.06.20 -- 11:11 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS12585