Kezdőlap

Földrajzi hely/megye: Belföld
A munkahely: megyénként 2 fő
Jogviszony: Teljes vagy rész munkaidö

Jelentkezési határidő:
2017.12.08 -- 12:58 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni

Ügyfél referens (otthonról végezhető munka)

Otthonról végezhető munkát ajánlunk.

Szabad időbeosztással, önálló, otthoni munkával lehet akár
"állásnyi" jövedelmed, a próbaidő után akár fix díjazással.

Amit kínálunk:

Érdekes, változatos, otthonról, telefonon keresztül végezhető munka.

Megfelelő tapasztalat alapján személyes "Tanácsadói" munka - díjazás.

Szakmai fejlődés, anyagi előrelépésés, pozíció és karrier lehetőség.

Bérezés, juttatások:

  Teljesítmény arányos díjazás - felső korlát nélkül - próbaidő után, megállapodás szerint, fix díjazás lehetősége.

  Költségtérítés,

  Bónuszok.

Feladatok:

  • Kapott címlista alapján új ügyfelek megkeresése,
  • Kutatás internetes adatbázisokban,
  • Cégek előminősítése a kapott szempontok szerint,
  • Telefonhívás, véleménykérés, adatrögzítés,
  • Telesales lehetőség: extra kereset! (különösen piacképes szolgáltatások: bérköltség csökkentés és különlegesen olcsó mobil flotta - hűségidő nélkül.

Számítógép és telefon használatára épülő, otthonról végezhető munka.

Amit elvárunk:

Önálló munkavégzés, ehhez:

  • nyugodt környezet,
  • (gyors) internet,
  • folyamatos aktivitás,
  • céltudatosság, kitartás.

  • Betöltött 18 év,
  • Állandó Internet hozzáférés,
  • Korlátlan telefon - az első hónap után a cég biztosítja
  • Internet-, és számítógépes alapismeretek,
  • Megfelelő tapasztalat, üzleti tájékozottság,
  • Fényképes önéletrajzzal történő jelentkezés.

  • Gyakorlat a telefon kommunikációban (Call center, telesales tapasztalatok),
  • Cégvezetői kapcsolatrendszer,
  • Vállalkozási gondolkodásmód, tapasztalat.
  • Az önéletrajz elküldését megelőző, telefonon keresztül történő jelentkezés!

Munkába állás:

Azonnal. A kifizetés folyamatos.

  Fényképes önéletrajz és motivációs levél:
•  Miért jelentkezel?
•  Miért épp Téged válasszunk?
•  A megcélzott pozíció

Jelentkezési határidő: 2017.december 11.

A jelentkezés előtt tanulmányozd át a WEB oldalunk el a "Karrier" menüpontját!

Elvárt végzettség:

   Középfok

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

   A hirdetés technikai adatai
Földrajzi hely/megye:
   Belföld
A munkavégzés címe:

   megyénként 2 fő

Alkalmazási jogviszony:
   Teljes vagy rész munkaidö

   A Hirdető/cég:

   CPDI Ltd

Kapcsolattartó:
   Subicz István
A hirdetés megjelenik:

    2017.12.08 -- 12:58 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   St. 2 hetes kedvezményes ismétlés
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka