Kezdőlap

Földrajzi hely/megye:  Belföld
A munkavégzés hely: megyénként max. 2 főt választunk ki
Alkalmazási jogviszony:  Fö vagy mellékfoglalkozás
Elvárt végzettség:    Középfok, Gimnázium

Jelentkezési határidő:
2018.02.09 -- 09:30 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni

Ügyfél referens (otthonról végezhető munka)

Otthonról végezhető munkát ajánlunk.

Szabad időbeosztással, önálló, otthoni munkával lehet akár
"állásnyi" jövedelmed, a próbaidő után akár fix díjazással.
Teljesítmény arányos jövedelem, felső korlát nélkül.
Az egyéni teljesítmény alapján havonta több százezret kereshet.
Változatos munka, végzettség, szakismeret, nyelvtudás nem szükséges.
Nem ügynökösködés - cégvezetőkkel kapcsolattartás!

Amit kínálunk:

Érdekes, változatos, otthonról, telefonon keresztül végezhető munka.

Megfelelő tudás-, tapasztalat alapján tanácsadói-, illetve szakértői munkára - ennek megfelelő díjazással - továbblépés lehetséges.

Szakmai fejlődés, anyagi előrelépésés, pozíció és karrier lehetőség.

Rugalmas foglalkoztatás - az élethelyzet figyelembe vételével, nem szükséges vállalkozói!

Bérezés, juttatások:

  • Teljesítmény arányos díjazás - felső korlát nélkül - a próbaidő alatt (1-3 hónap), ezt követően, megállapodás szerint, fix díjazás lehetősége.
  • Költségtérítés,
  • Bónuszok.

A próbaidő alatt elérhető jövedelem: 100-400 000.- Ft/hó (nem fizetés!)

Feladatok:

  • Kapott címlista alapján új ügyfelek megkeresése,
  • Telefonhívás, véleménykérés, adatrögzítés,
  • Kutatás (internetes) adatbázisokban,
  • Cégek előminősítése a kapott szempontok szerint,
  • Kapcsolatépítés,
  • Telesales lehetőség: extra kereset! (különösen piacképes szolgáltatások: reklám szolgáltatás és bérköltség csökkentés.
  • Speciális szakterületek:  olcsó mobil - hűség nélkül, sales fejlesztési programok.

Számítógép és telefon használatára épülő,
önállóan, otthonról végezhető munka, a folyamat:

  1. Kapcsolatfelvétel,
  2. Igény felmérés,
  3. Az eredmény rögzítése / telesales
  4. Személyes tárgyalás (opcionális),

Amit elvárunk:

  1. Önálló munkavégzés, ehhez:
    • nyugodt környezet,
    • (gyors) internet,
    • stabil egzisztencia,
  2. céltudatosság, kitartás, kapcsolat építési képesség
  3. Folyamatos aktivitás (mellékfoglalkozásként is!)
  4. Napi kapcsolattartás (a próbaidő alatt)

  • Betöltött 18 év,
  • Állandó Internet hozzáférés,
  • Korlátlan telefon - az első hónap után a cég biztosítja,
  • Internet használati és számítógépes alapismeretek,
  • Megfelelő tapasztalat, üzleti tájékozottság,
  • Fényképes önéletrajzzal történő jelentkezés.

Előnyt jelent:

  • Aktív, vezetői kapcsolatrendszer,
  • Vállalkozási gondolkodásmód, tapasztalat,
  • tapasztalat: vezetői kommunikációban és/vagy telefon használatban (call center, telesales)
  • Saját vállalkozás,
  • Az önéletrajz elküldését megelőző, telefonon keresztül történő jelentkezés !

Munkába állás:

Azonnal. A kifizetés folyamatos.

Fényképes önéletrajz és motivációs levél:
•  Miért jelentkezik?
•  Miért épp Önt válasszuk?
•  A megcélzott pozíció - vezetői ambíciók?

A jelentkezés előtt tanulmányozd át a WEB oldalunk el a "Karrier" menüpontját!

Elvárt végzettség:

   Középfok, Gimnázium

Elvárt gyakorlat:
1 év

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

   A hirdetés technikai adatai
Földrajzi hely/megye:
   Belföld
A munkavégzés címe:

   megyénként max. 2 főt választunk ki

Alkalmazási jogviszony:
   Fö vagy mellékfoglalkozás

   A Hirdető/cég:

   CPDI

Kapcsolattartó:
   Subicz István
A hirdetés megjelenik:

    2018.02.09 -- 09:30 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   St. 4 hetes kedvezményes ismétlés