Kezdőlap

Földrajzi hely/megye: Budapest

Jogviszony: Föállás

Jelentkezési határidő:
2017.12.13 -- 20:13 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni

Vezető szeretnél lenni, segítek megvalósítani!

Nyitott kapukat döngetsz ha minden vágyad egy vezetői pozíció.
Csak a hozzá állásodon áll, hogy pár hónap alatt megvalósítod-e vagy sem.
Cégünk lehetőséget ad neked szolgáltatói területen, ha minimum érettségizett álláskereső vagy.

Amit kínálunk:

  1. Új szakmákat tanulhatsz rövid idő alatt.
  2. Ingyenes, magas szintű képzéseken vehetsz részt.
  3. Igényes belvárosi irodában dolgozhatsz.
  4. Mentor mellett kezdheted a pályafutásodat.
  5. 1 éves támogatási rendszerben vehetsz rész.
  6. Mindent biztosítunk a munkavégzéshez.
  7. Céges telefoncsomag, ingyenes telefonálás.
  8. Munkaversenyek, anyagi motivációk, utazások.
  9. Kiemelkedő jövedelem.

Feladatok:

  • önképzés
  • akciók hirdetése, reklámozás
  • tárgyalási időpontok szervezése
  • igényfelmérés
  • megoldási javaslatok kidolgozása
  • árajánlatok készítése
  • szerződés kötés, szerződés kezelés
  • toborzás
  • beillesztés
  • oktatás
  • adminisztráció

Amit elvárunk:

  1. Határozott fellépés fontos.
  2. Üzleties öltözködés elvárt.
  3. Kiváló kommunikáció szükséges.
  4. Pedagógiai hajlam elengedhetetlen.
  5. Empátia készség előny.
  6. Pontosság mindenek előtt!
  7. Megbízhatóság elvárt.

Érettségi!

Előnyt jelent:

Diploma!

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

   A hirdetés technikai adatai

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás

   A Hirdető/cég:

   Nogea Kft.

Kapcsolattartó:
   Lovasné Emilia
A hirdetés megjelenik:

    2017.12.13 -- 20:13 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS12111

   A Nogea Kft. további állás munka ajánlatai

   Cégbemutatás:

   Nogea Kft.

Weblap:
Facebook vagy más fiók:

Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és még 5 bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel is.

Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

Thank you for the portfolio images: www.istockphoto.com
Talán mást érdekelhet ez az állás. CSAK EGY KATTINTÁS!
Ugye megosztod? Köszönjük a segítségedet!

hu |
15136 mp